Vyklízení Praha.jpg
Ceník za vyklízení.png
Jak probíhá vyklízení.png
Sběrné dvory v Praze.png
Recenze na Vyklízení včetně likvidace odpadu.png
kontakt na Vyklízení Praha Obchody levně.png
Zadejte poptávku na Vyklízení sklepů a půd Praha Obchody levně.png

Vyklízení Odpadu Praha

Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně.jpg

Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně

Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně.jpg
Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně Působíme v Praze a naším hlavní oborem je odvoz odpadu. Zajišťujeme také odbornou likvidaci odpadu.

Odvezeme (i ve větším rozsahu) odpad z demoličních prací, odpady z vyklízení bytů, odpady z rekonstrukcí bytů, domů, skladů apod.

Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně Odvoz odpadu probíhá tak, že přistavíme kontejner , a my nakládku odpadu provedeme. Nakládku odpadu provádíme ručně, nebo strojním nakladačem.
Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně Jakmile je akce dokončena, tak vydáme tzv. “potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění”, které bývá nutné pro kolaudaci. Veškerá oprávnění pro manipulaci s odpady máme a na požádání předložíme .Odvoz  odpadu a odvoz suti kontejnery

Disponujeme kontejnery o objemu 3m3 s nosností 3,5t na odvoz suti, odvoz střešních krytin, odvoz dřeva, železa a PVC.

Dále disponujeme kontejnery o objemu 6 a 12m3 na odvoz směsného a komunálního odpadu, odvoz suti, sádro kartonu železa apod.

Vyklízení Odpadu Praha Obchody levně Rozměr kontejneru stanovíme vždy na základě požadavků zákazníka a zohledníme množství odpadu a druh odpadu s přihlédnutím k co největší rentabilitě pro klienta
Služby a řemesla Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one